O nás

01
Vision

Kto sme

Naša spoločnosť je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa inštaláciou, distribúciou technologických zariadení v oblasti bezpečnosti a v oblasti distribúcie a realizácie priemyselných technológii. Spoločnosť pozostáva z dvoch divízii : Crown IT a Crown Technology

Crown IT je riešenia založený na riešeniach, ktoréje možné nainštalovať do operačných systémov Windows, Mac alebo Linux pre desktopové alebo serverové platformy. Tieto platformy sa spoliehajú na riešenie SaaS hostené v cloude, aby mohli spravovať politiky, kontrolovať údaje zo správ, spravovať a reagovať na hrozby pred kybernetickými útokmi.
Náš systém je navrhnutý tak, aby maximalizoval viditeľnosť zákazníkov v reálnom čase a historických udalostiach zabezpečenia koncových bodov zhromažďovaním údajov o udalostiach potrebných na identifikáciu, pochopenie a reakciu na útoky

Crown TECHNOLOGY sa špecializujeme sa na výrobu, predaj, montáž a servis autoumyvární pre všetky typy vozidiel (osobné nákladné autá , špecializované stroje ), vrátane  koľajových vozidielvozíkov .

Naša ponuka zahŕňa aj samoobslužné zariadenia , ako sú: vysávače, umývačky čalúnenia a rozprašovače vzduchu (kompresory).

Vyrábame alebo dodávame aj čističky odpadových vôd a  uzavreté vodné okruhy .

Dôležitým doplnkom našej ponuky sú chemikálie vyrábané podľa našich smerníc na základe dlhoročných skúseností   pre použitie v nami navrhovaných autoumyvárňach.

Okrem štandardizovanej výroby realizujeme aj nevšedné úlohy vyžadujúce použitie inovatívnych riešení, vďaka ktorým sme schopní zabezpečiť umývacie zariadenia pre každý typ vozidla a individualizovať ich podľa želania zákazníka.  

Len za posledných niekoľko mesiacov naša spoločnosť nainštalovala 4 autoumyvárne v autobusových depách. Inštalované zariadenia sú portálové podložky TYTAN vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Tento vlajkový produkt sa raduje

02
Our people

Leadership Team

Team Photo

Milan V.

CEO
Team Photo

Mario P.

Managing Partner
Team Photo

Kelly W.

Marketing Strategist
03
Clients